Najczęściej zadawane pytania o włosy doczepiane

Ile kosztują dopinki?

Jakość włosów jest oczywiście kluczowa. Dopinki, w których używane są tylko prawdziwe włosy, są oczywiście lepsze, ale także droższe niż włosy syntetyczne. Struktura prawdziwych włosów musi być jak najbardziej zdrowa. Ważne jest również, aby włosy miały nienaruszoną warstwę łuski. Długość włosów gra oczywiście również dużą role. Im dłuższe powinny być włosy, tym rzecz jasna droższe. Oczywiście koszty również zależą od ilości liczonej w gramach lub pasemkach na jaką się zdecydujemy oraz od koloru. Aby uzyskać piękne włosy np. Ombre albo Balayage należy je specjalnie zafarbować i to wszystko składa sie na cenę włosów.

Z naturalnymi, doczepianymi włosami możesz robić dosłownie wszystko – modelować je na szczotkę, kręcić lokówką oraz na wałki, loki, papiloty, prostować, suszyć suszarką czy upinać w fantazyjne fryzury.

Koszty włosów oraz założenia to od 800 zł do około 1500.

Wyższa jakość to inwestycja, która się opłaci! Ludzkie włosy Remy można nosić znacznie dłużej. Idealnie dopasowane do własnych włosów, wyglądają zupełnie naturalnie. Zdecydowanie odradzamy stosowanie włosów syntetycznych. Chyba, że na karnawał…

Oprócz pytania „ile kosztują dopinki”, musisz również odpowiedzieć sobie na pytanie, czy wolisz zrobić to sam, czy chcesz przedłużać włosy w profesionalnym salonie fryzjerskim. Jeśli ty lub twój przyjaciel jesteście już wprawieni w przedłużanie włosów możecie podjąć się zadania sami. W ten sposób redukujemy koszty. Jeśli zdecydujesz się na stałe przedłużenie, zaleca się zintegrowanie je jednak u fryzjerem. W zależności od pożądanej metody, długości i liczby splotów cena może się różnić. Dobry fryzjer powinien zalecić  również regularną kontrole, która powinna być przeprowadzana co półtora miesiąca.

Jak długo można nosić włosy doczepiane?

To ile nosimy nasze doczepy jest zależne od tego na jaką metodę się zdecydujemy, ale również od tego jak dbamy o włosy. Ważna jest również kondycja naszych własnych włosów i to jak szybko one rosną. Z jednej strony dotyczy to wzrostu włosów naturalnych, a z drugiej strony, należy wziąć pod uwagę to, że każdego dnia wypada nam około stu włosów. Średni wzrost naszych włosów wynosi około jednego centymetra na miesiąc. W przypadku przedłużania włosów oznacza to, że połączenia przedłużeń z pasmami powoli, ale pewnie przesuwają się w dół. Jeśli osiągnięte zostanie pewne maksimum w tym zakresie, nie można zagwarantować optymalnej trwałości łączenia. Istotną cechą przedłużania włosów jest fakt, że chociaż powinien on zapewniać wyraźnie większą długość lub pełnię, powinno to pozostać niezauważone. Tak więc wzrost naszych naturalnych włosów, który powoduje oddalanie sie łączeń od skóry głowy, skutkuje tym, że doczepy z czasem stają sie widoczne. Ważne jest aby conajmniej co 3 miesiące podciągnąć na nowo dopinki. Możliwe jest to jedynie przy włosach wysokiej jakości. Jeżeli jednak decydujemy sie na włosy z niższej pułki to musimy za każdym razem kupować nowe Extension.

Jak przymocować dopinki?

Możesz samodzielnie założyć dopinki lub profesjonalnie w salonie. Obydwie opcje są możliwe. Trudność różni się w zależności od wybranej metody. Jeśli jednak zdecydujesz się zrobić to sam, niezbędna jest drugą osobę. Z tyłu głowy bardzo trudno jest dokładnie zamontować włosy doczepiane. Niestety, małe błędy są bardzo widoczne. Najczęstsza metodą stosowaną samemu jest Tape on.

Czy włosy doczepiane wstrzymują wzrost własnych włosów?

Przedłużanie nigdy nie wstrzymuje wzrostu włosów. Czasami zalecamy dopinki dla naszych klientów, którzy marzą o długich włosach, ale nie mają cierpliwości, aby na to czekać. Przedłużanie włosów jest dla nich tymczasowym rozwiązaniem, dopóki włosy nie odrosną!

Czy mocowania na włosach są widoczne?

Dobrze rozmieszczone doczepy są niedostrzegalne i idealnie mieszają się z naturalnymi włosami. Kolor przedłużenia włosów powinien pasować do naturalnego koloru włosów. Biorąc pod uwagę różnicę w metodzie, jest ona zauważalna tylko wtedy, gdy ją czujesz, ale nie jest widoczna.

Czy dopinki są niewygodne?

Extensions mogą początkowo być niewygodne dla osób, które nie są przyzwyczajone do ich noszenia. Niemniej jednak można się do tego przyzwyczaić po kilku dniach. Jeżeli jednak przez dłuższy czas odczuwamy dyskomfort to najprawdopodobniej są nieodpowiednio założone. Często klientki nalegają, aby doczepić włosy bardzo blisko nasady, aby móc je dłużej nosić. Niestety nie jest to najlepszy pomysł, ponieważ nadwyrężamy w ten sposób cebulki, a dodatkowo możemy spowodować, że nasze własne włosy mogą się naderwać.

Czy można farbować przedłużanie włosów?

Przedłużenia włosów można zazwyczaj potraktować kolorem lub odcieniem, jednak mogą wystąpić nieregularności kolorów. Nawet jeśli kolor włosów Extensions wygląda podobnie do koloru naturalnych, mogą różnie reagować na farbę i tak na przykład nasze dopinki mogą stać się jaśniejsze lub ciemniejsze niż byś chciały. Możliwe, że Twoje przedłużenie nie tolerują niektórych dostępnych w handlu produktów farbujących. Aby być bezpiecznym, najlepszą radą jest fryzjer i konsultacja. Bez względu na rodzaj dopinek, które próbujesz farbować robisz to na własną odpowiedzialność.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl