Wszystko co musisz wiedzieć przed Przedłużaniem włosów

Większość z nas ma pragnienie posiadania gęstych, długich i lśniących włosów, jednak niestety nie każdego natura takimi obdarzyła. Na szczęście istnieją dopinki i różne metody przedłużenia włosów. Ale czy jest to optymalne rozwiązanie dla wszystkich i jak najlepiej przygotować się na przedłużanie włosów?

Ważne jest, abyśmy ustalili na początku, czy chcemy stałego przedłużenia włosów, czy tylko na szczególną okazję jak np. ślub.

Jeżeli chcemy użyć dopinek tylko przy okazji to warte polecenia są  kucyki tzw. Ponytail  lub Clip In, ponieważ nie nosisz ich przez długi czas, co nie obciąża twoich włosów. Są one bardzo łatwe w zastosowaniu i przymocowaniu. Dużym plusem jest to, że możemy taką dopinkę założyć sama. Pomocne mogą okazać się tu filmiki lub tutoriale na YouTube.

Często osoby cierpiące na poważne wypadanie włosów uważają, że przedłużenie jest dla nich właściwym rozwiązaniem. Ważne jest, aby rozpoznać przyczynę wypadania włosów, ponieważ, w niektórych przypadkach może to spowodować jeszcze większe uszkodzenie własnych włosów i osłabienie cebulek.

To paradoks, ale powinieneś mieć zdrowe włosy i zdrową skórę głowy do przedłużania włosów. To samo dotyczy częstych problemów ze skórą głowy i swędzenia, tutaj dopinki są raczej również odradzane.

Cały proces przedłużania włosów jest czasochłonny i nie jest tu mowa o samym założeniu. Chodzi  o dokładne przygotowanie się, zbadanie tematu, znalezienie odpowiedniego typu włosów. Kolejnym krokiem jest umówienie się na wizytę u fryzjera, aby omówić wszystkie szczegóły. Ale nawet po samym założeniu nasze dopinki wymagają poświęcenia im należytej uwagi i czasu. Proste mycie nie jest już tak łatwe jak w przypadku własnych włosów i np. szybkie mycie głowy w zlewie nie jest już możliwe, ponieważ w ten sposób narażamy miejsca łączące na nadwyrężenie.

Powinnaś czesać dopinki kilka razy dziennie.

Tak więc, jeśli nie masz  na to czasu ani chęci powinnaś się nad tym dobrze zastanowić.

Extensions to kosztowna sprawa i jeśli od samego początku nie przyłożymy się do niej to możemy być rozczarowane.

Ważnym aspektem w przygotowaniach jest również budżet.

Przedłużanie włosów nie jest tanie i powinnaś się na to wcześniej przygotować. To jak każda inna rzecz; jeśli ma dobrze wyglądać, musi być poprawiana co kilka miesięcy, a to również kosztuje.

Jeśli spełnimy wszystkie wymagania i nie ma żadnych przeciwskazań to kolejnym krokiem jest  umówienie się na spotkanie ze stylistą. Podczas takiej porady ustalisz długość, kolor i ilość pasemek. Tutaj możemy również dostosować optymalną metodę przedłużania włosów. Każdy ma inne potrzeby; niektórzy mogą np. Nie móc nosić  metalu, ponieważ sprawia on uczulenie, więc możesz wykluczyć takie metody, jak nano i mikro ringi. Inni nie wyobrażają sobie noszenia na głowach taśm o szerokości 4 cm. Porady przed montażem są również ważne, ponieważ kolor i liczbę dołączonych pasm można optymalnie dopasować. Dzień przed aplikacją należy umyć włosy głęboko oczyszczającym szamponem, aby usunąć wszystkie odżywki i oleje. To uchroni nasze mocowania przed np. Obsunięciem sie lub pozwoli, aby taśmy Tape On trzymały się jeszcze lepiej.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl