Wskazówki dotyczące codziennej pielęgnacji włosów przedłużanych

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w dziedzinie przedłużania włosów, czy korzystałeś z przedłużania włosów w przeszłości, zawsze dobrym pomysłem jest odświeżenie pamięci na temat obsługi i pielęgnacji. Im lepiej dbasz o przedłużanie włosów, tym dłużej możesz się nimi cieszyć. I hej, czy nie wszyscy chcemy mieć piękne włosy tak długo, jak to możliwe?

Dzięki regularnej pielęgnacji i dbałości możesz zapewnić, że twoje dopinki będą trwać tak długo, jak to możliwe i będą wyglądać zdrowo.

Jeśli więc chcesz dowiedzieć się, jak najlepiej dbać o przedłużanie włosów, czytaj dalej i odkryj nasze najlepsze wskazówki i porady dotyczące pielęgnacji!

Z najwyższą starannością twoje dopinki możesz nosić z powtórnym podciąganiem nawet rok, a nawet dłużej, w zależności od tego, jak o nie dbasz. Im częściej myjesz i stylizujesz swoje włosy przedłużane, tym krótsza będzie ich żywotność, dlatego używając dodatkowych produktów ogranicz do minimum. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że twoje przedłużanie włosów nie ma naturalnego źródła nawodnienia, dlatego kluczowe jest ich nawilżenie i zmniejszenie suchości.

Bardzo ważne jest, abyś od samego początku dobrze obchodziła się z dopinkami, ponieważ dobre nawyki procentują.

Przygotowując przedłużenia włosów do pielęgnacji, zalecamy zebrać wszystkie włosy i delikatnie szczotkować przedłużanie włosów od dołu do góry. Jeśli napotkasz szczególnie irytujący kołtun, oddziel pojedyncze pasemko i delikatnie go szczotkuj. Zawsze bądź ostrożna podczas szczotkowania dopinek, aby spowodować poluzowania się pasemek dopinek.

Hair Extensions są wykonane w 100% z Remy Human Hair, czyli z włosów ludzkich. Wszystkie przedłużenia włosów mogą się poplątać dlatego bardzo ważne jest regularne rozczesywanie.

Najlepszym sposobem na piękne dopinki jest regularne szczotkowanie.

Zawsze miej przy sobie np. W torebce, szczotkę do dopinek, abyś w międzyczasie mogła je zawsze przeczesać.

Twoje włosy tracą średnio około 100 pojedynczych włosków dziennie. Ponieważ nasze przedłużanie włosów jest wykonane z naturalnych włosów, możesz spodziewać się również ich wypadania. Za każdym razem, gdy myjesz lub stylizujesz swoje rozszerzenia, powoduje to wypadanie pojedynczych włosów.

Przed myciem dopinek należy je rownież starannie rozczesać.

Ważne jest, aby nie myć Extensions nad wanną ze spuszczoną głową, ponieważ to powoduje, że dopinki sie naciągają i mogą odpaść. Najlepiej myć pod prysznicem. Pamiętać należy również o tym aby omijać miejsca łączenia. Extensions należy staranie odcisnąć w ręcznik, a następnie wysuszyć suszarką. Twoje rozszerzenia mają już ładny, zdrowy wygląd, więc nie potrzebujesz wiele produktów, aby się nimi cieszyć.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl