Metoda Tape na czym polega

Metoda Tape zwana inaczej kanapkową jest bardzo wygodna i efektowna.Taśmy są bardzo lekkie i nie ciągną za własne włosy. Dzięki tej metodzie możesz w krótkim czasie cieszyć się długimi i gęstymi włosami. Metoda kanapkowa zyskuje dużo zwolenniczek szczególnie wśród celebrytek i kobiet, które pragną natychmiastową metamorfozę.
Owa metoda sprawdza się idealnie przy włosach cienkich. Taśmy przymocowane do pasm włosów są wodoodporne co oznacza, że możemy chodzić na basen czy saunę.

Przedłużanie włosów metodą Tape On polega na doklejaniu pasma włosów na kilkucentymetrowej taśmie. Pasmo jest doklejanie do włosów naturalnych przy samej linii włosów, tuż przy skórze. Pamiętać należy jednak, aby pozostawić tyle miejsca, aby nie odczuwać dyskomfortu. Efekt jest niezwykle naturalny dzięki temu, że taśma jest przezroczysta i bardzo lekka. Włosy nie kołtunią się i nie odznaczają. Można śmiało stylizować fryzurę już po zakończonym zabiegu. Nie zaleca się mycia głowy zaraz i dzień po założeniu taśm.

Przedłużanie włosów metodą kanapkową należy powtarzać co 4-6 tygodni. Częstotliwość powtarzania zabiegu jest uzależniona od tego jak szybko rosną nasze własne włosy. Są osoby, którym włosy rosną wolniej i zabieg mogą powtarzać rzadziej. Im szybciej rosną włosy, tym bardziej taśmy odrastają od głowy. Taśmę po założeniem, oczyszcza się specjalnym REMOVER'EM. W ten sposób pozbywamy sie resztek kleju oraz pozostałości po produktach pielęgnacyjnych. Zestaw pasemek można ponownie doklejać od 2 do 3 razy - zależy to głównie od odpowiedniej pielęgnacji włosów, ale przede wszystkim od jakości włosów. Najlepiej jest zainwestować we włosy naturalne oraz bez silikonu.

Pielęgnacja włosów przedłużanych Tape on

Przy metodzie kanapkowej należ uważnie dopierać środki pielęgnacyjne. Najlepiej używać szamponu COLLAGEN. Unikać natomiast należ produktów z wszelakimi olejkami, to może spowodować odklejenie sie taśm. Jak przy każdej innej metodzie, należy unikać mycia włosów głową w dół. W ten sposób miejsca łączące narażone są na nienaturalne napięcie i mogą prowadzić do poluzowania, albo nawet odpadnięcia taśm. Po umyciu głowy należ bardzo starannie wysuszyć miejsca łączenia i dopiero wtedy delikatnie i przy użyciu specjalnej szczotki do extensions rozczesać włosy. Rozczesywanie należy rozpocząć od końcówek i powoli kierować się w kierunku nasady głowy. Aby uniknąć zbędnego szarpania włosów, należ przytrzymywać je ręką. Dużo uwagi należy poświęcić na nawilżanie włosów, ponieważ włosy doczepione nie otrzymują naturalnego nawilżenia pochodzącego ze skóry głowy. Jeżeli używamy lejku, należ nakładać go jedynie na końcówki i pod żadnym pozorem nie dotykać taśm.
Przed spaniem dobrze jest spleść włosy w lekkiego warkocza, w ten sposób zapobiegniemy odkształceniu się taśm.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl