Na czym polega Technika doczepiania włosów na Nanoringi

Nano Ring to stosunkowo nowa metoda doczepiania włosów. Owa metoda jest udoskonaleniem techniki Mikroring. Nanoringi są znacznie mniejsze, a przez to, wygodne i trudne do zauważenia. Nano-ringowe przedłużanie włosów jest nową formą metody regulacji przedłużania włosów - aplikacja polega na przyczepianiu pojedynczych pasm włosów za pomocą małego nano-pierścienia. Pierścienie Nano są uważane za o około 90% mniejsze od przeciętnego mikro-pierścienia, co oznacza, że są bardziej wygodne i dyskretne dla klientów noszących je. Ponieważ wiązania są o wiele mniejsze, rozszerzenia Nano Ring są idealne dla osób o delikatnych włosach, które rozważają przedłużenie.

Łączenia składają się z małego metalowego oczka, zdecydowanie najwygodniejszy rodzaju przedłużania włosów, który najmniej wpływa na nasze własne włosy. Ta metoda jest używana przez wiele celebrytów. Metoda jest bardzo odpowiednia dla osób o bardzo cienkich włosach. Klienci nie tylko korzystają z obfitości włosów, ale również z ledwo zauważalnej wrażliwości. Ponieważ łączenia są wyjątkowo małe, łatwiejsze jest wykonanie kucyka lub warkocza z nano koralikami. Pozwala to również na przymocowanie większej ilości pasemek, przede wszystkim w miejscach, w których inna metodą nie mamy na to szans.

Do założenia pasemek potrzebujesz specjalnej szydełko, aby nawlec własne włosy przez nanorurki, obcążki i oczywiście koraliki nanorings. Na rynku dostępne są koraliki z silikonem i bez. Silikon jest materiałem "antypoślizgowym", co oznacza, że nano-pierścień pozostaje pewnie na swoim miejscu i zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed zsuwaniem włosów.. Bez silikonu pierścienie są jeszcze mniejsze. Możesz sam zdecydować. Przy zakładaniu należy pamietać, aby dopierać prawidłowo pasemka z naszych własnych włosów. Jest to ważne z tego względu, że jeżeli będą zbyt grube to doczepki mogą szybko odpaść. Z drugiej strony, jeżeli masze pasemka będą za cienkie, może to doprowadzić do obsunięcia się pasemek.

Aby ponownie usunąć Nano Ringi, potrzebne są specjalne szczypce. To ile nosimy dopinki zrobione tą metodą jest zależne od tego jak szybko nam włosy. Jednak jeżeli chcemy, żeby nasza fryzura wyglądała ładnie i przykuwała uwagę należy ją ściągnąć po upływie max. 3 miesięcy. Dużym plusem przy tej metodzie jest to, że możemy te same pasemka założyć nawet do 3 razy. Zależne jest to oczywiście od jakości włosów na jakie się zdecydowaliśmy. Do ponownego założenie potrzebne są nam jedynie male koraliki zwane ringami. Jak przy każdej innej metodzie, zaleca się przerwę pomiędzy ponownym założeniem.

Pielęgnacja włosów przedłużanych metodą na Nanoringi

Należy ostrożnie myć włosy i przed myciem rozczesać specjalną szczoteczką. Włosy nigdy nie powinny być myte do góry nogami. Najlepiej jest myć pod prysznicem. Rozprowadź wymaganą ilość szamponu w dłoniach i delikatnie ugniataj we włosy, unikając niepotrzebnego tarcia i tarcia (szczególnie u podstawy i stawów). Po każdym myciu włosów używaj odżywki do włosów, rozprowadzając ją w dłoniach i nakładając końcówki i całą długości. Unikaj punktów połączeń. Pielęgnacja włosów powinna być stosowana regularnie.,Pamiętamy, aby następnie dobrze spłukać. Przedłużenie włosów nie powinno być myte więcej niż trzy razy w tygodniu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl