Metoda przedłużania włosów na Mikroringi

Przedłużanie włosów za pomocą metody Mikroring jest zwykle zakładane przez fryzjera w celu osiągnięcia szczególnie pięknego i trwałego efektu. To bardzo precyzyjna praca i najlepiej kiedy zakładaniem zajmie się fachowiec. Do doczepienia metodą Microringową niezbędne są akcesoria. Pasemka pod Mikroringi mają zakończenie w kształcie litery I. Są dostępne w różnych kolorach, długościach i strukturach w sklepach fryzjerskich i sklepach internetowych. Dodatkowo potrzebne są specjalne szczypce, oraz koraliki, zwane również mikroringami. U nas w sklepie dostępne są z mikroringi wyścielone silikonem, który to chroni nasze włosy jak ring jest zaciśnięty.

Zaletą Microring Extensions jest to, że możesz je łatwo ściągnąć. Jeżeli podczas zakładania poczujesz, że są one zbyt blisko skóry głowy możesz jej bez problemu ściągnąć i założyć na nowo. Takiej możliwości nie masz przy innych metodach, w których użyty jest klej. Ogromna zaletą owej metody jest to, ze tych samych pasemek możesz użyć ponownie.

Do założenia użyć należy specjalnych obcążek i oraz małych micro ringów. Zakładanie jest bardzo proste i wygodne, tak samo jak ich ściąganie. Nie musisz w tym wypadku bawić się żadnymi rozpuszczalnikami. Przy zakładaniu ringów bardzo ważną rzeczą jest umycie włosów przed całym procesem szamponem głęboko oczyszczającym, w ten sposób zapobiegamy obsunięciu się ringów.

Pielęgnacja włosów doczepianych na Mikroringi

Dbałość o dopinki microrings jest jak w przypadku większości przedłużania włosów czymś czasochłonniejszm niż opieka nad naturalnymi włosami. Najlepiej użyć specjalnych produktów do pielęgnacji włosów zalecanych przez fryzjera. Ostrożność jest wymagana podczas mycia i suszenia. Używanie specjalnych szczotek i grzebieni pomoże uniknąć frustracji i przedłuży żywotność dopinek. Zazwyczaj jest to około trzech miesięcy - jeśli poszczególne pasma wypadają wcześniej, są na szczęście dość łatwe do zastąpienia. Dopinki są usuwane pod koniec czasu noszenia za pomocą szczypiec Microring, dzięki czemu można je łatwo zdjąć z włosów. Przy pielęgnacji należ uważać na kosmetyki z wszelakimi olejkami i używać ich tylko na długość włosów i unikać miejsc łączących.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl