Metoda przedłużania włosów na Keratynę

Dopinki metodą Keratynową zwaną również metodą na gorąco jest zakończona w kształcie litery U i są mocowane za pomocą specjalnych szczypiec termicznych ub urządzenia ultradźwiękowego.
Należy zauważyć, że własne pasmo włosów powinno być tak samo grube jak pasmo dopinki. Owa metoda zyskała swoich fanów głownie dlatego, że można ją nosić najdłużej bo nawet do ponad 3 miesięcy. Zależne to jest jak przy innych metodach przede wszystkim od tego jak szybko rosną nasze własne włosy i na jaką jakość dopinek się zdecydowaliśmy.

Dopinki keratynowe dostępne u nas w sklepie są z naturalnych pasmam włosów i mocowane są u nasady specjalnym wiązaniem keratynowym. Dzięki klejeniu Keratynowi są one również wbudowane we własne włosy. Keratynę ogrzewa się specjalnymi szczypcami termicznymi. Ze względu na ciepło keratyna mięknie i może być połączona z własnymi włosami. Trwałość i czas zużycia rozszerzeń jest o wiele dłuższa niż przy innych metodach. Następnie przedłużenia łączące można ponownie usunąć i ponownie wprowadzić.

Po około 3 miesiącach, przedłużenia odrosło na tyle daleko od twoich własnych włosów, że należy je usunąć. Aby usunąć dopinki łączące, potrzebujesz specjalnego środka do rozpuszczenia keratyny / REMOVE jest stosowany do połączeń keratynowych i sprawia, że stają się one porowate i kruche. Teraz możesz łatwo złamać wiązanie za pomocą szczypiec i usunąć pasmo. Należ starannie usunąć wszystkie pozostałości keratyny i jak przy każdej innej metodzie zaleca się przerwę pomiędzy ponownym założeniem.

Pielęgnacja włosów przedłużanych metodą Keratynową

Ponieważ keratynowe dopinki nie są połączone ze skórą głowy, nie są automatycznie zaopatrzone w składniki odżywcze. Odpowiednia dbałość o przedłużenia może nawet okazać się jeszcze ważniejsza niż o by się mogło wydawać. Ważne jest, aby regularnie pielęgnować i używać specjalnych produktów do pielęgnacji, które zostały opracowane do przedłużania.

Absolutne no-go to mycie włosów głową w dół. Niestety mycie włosów nad wanną lub umywalką nie wchodzi tutaj w grę. Włosy można myć tylko w pozycji stojącej, dlatego najlepiej brać prysznic i myć tak często jak to jest konieczne. Przed myciem należy dobrze rozczesać włosy za pomocą specjalnej szczotki do xtensions. Po umyciu należy dobrze spłukać włosy. Najpierw należy pouciskać włosy w ręczniku, a następnie dobrze wysuszyć, szczególnie miejsca łączeń. Zaleca się maksymalnie 180 ° C. Zastosuj ochronę termiczną na końcówki i całą długości włosów. Przytrzymuj włosy przy rozczesywaniu to zmniejszasz ciągnięcie, które może powodować uszkodzenie keratynowych łączeń.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl