Jakie włosy doczepiane jest najlepsze?

Włosy doczepiane dostępne na rynku pochodzą z różnych źródeł. Najwięcej takich włosów pochodzi z Indii. Niestety włosy z tych regionów nie maja najlepszej opinii, a to głownie dlatego, ze ich naturalny pigment jest ciemny. Uzyskanie z takiego koloru różnych tonów blondu łączy się z długimi i wieloma procesami farbowania. To z kolei osłabia bardzo włosy i powoduję krótką żywotność oraz słabą jakość. Drugim czynnikiem który nie pasuje jest grubość. Włosy pochodzące z Azji są prawie 2 razy grubsze od europejskich.

Firma Hair Factory oferuje tylko i wyłącznie dopinki pochodzące ze wschodniej Europy.

Europejskie włosy są rzadkością na rynku. Z tego również powodu raczej nie są dostępne w długościach 70 cm. Ważnym aspektem jest to, aby włosy doczepiane były gęste aż do samych końcówek. Innym aspektem jest zachowanie naturalnych włosów, dzięki czemu włosy nie mają zbyt wielu warstw farby i ogólnie mają wyższą jakość.

Włosy doczepiane w 100% z ludzkich włosów wyglądają bardziej naturalnie niż włosy syntetyczne i są naturalne w dotyku.

Ludzkie włosy są trwalsze niż sztuczne włosy, jeśli są odpowiednio pielęgnowane. Prawdziwe włosy można, farbować i zaplatać. Są jednak znacznie droższe niż włosy syntetyczne i po każdym myciu należy je ponownie stylizowany. Pielęgnacja ludzkich włosów jest zatem droższa niż włosów syntetycznych.

Indyjskie kobiety nie farbują włosów znanymi nam farbami do włosów, które zawierają utleniacze, takie jak nadtlenek wodoru, ale najczęściej używają barwników  (Henna) wykonanych z barwników roślinnych. Nie wpływają one tak bardzo na włosy, ale są trudne do rozjaśnienia, dlatego tak farbowane włosy klasyfikuje się jako niekorzystne.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl