Zwroty i reklamacje

Wymiana na inny kolor, model lub długość

 

W przypadku wymiany towaru, należy dokonać zwrotu towaru wraz z odstąpieniem od umowy oraz zakupić i opłacić nowe zamówienie z innym kolorem, długością lub rodzajem.

Reklamacje

 

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami adres Email: shop@hairfactory.pl

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, formę rekompensaty, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej przez sklep decyzji).

  1. W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
  2. Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.
  3. Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie przekazany na kartę.

 

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: shop@hairfactory.pl

Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

 

Zwrot produktów

 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą. 

Zwracany produkt musi być orginalnie zapakowany nie może nosić śladów używania i być wolny od zapachów - każdy element musi być kompletny, towar dostarczony w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.

 

Jeżeli chcesz dokonać zwrotu produktu:

  1. Pobierz arkusz odstąpienia od umowy ,dostępny poniżej 
  2. Odeślij zakupiony produkt w stanie niezmienionym ( adres na stronie o Nas) 
  3. Dołącz do przesyłki wypełnioną kartę odstąpienia od umowy, w której zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy. Bez tej karty nie będą uwzględniane zwroty. Karta zwrotu zostanie ci przesłana mailem wraz informacją o wysłania przesyłki do Ciebie - wzór karty poniżej.
  4. Jeżeli nie odnotujemy przeciwwskazań, na Twój adres email prześlemy informację o pozytywnym rozpatrzeniu zwrotu produktu. Po czy na podany na karcie zwrotu numer konta w ciągu 14 dni zostanie dokonany zwrot pieniędzy, bez kosztów za wysyłkę. 

 

Jeżeli Twój zwrot produktu zostanie odrzucony (ze względu na uszkodzenie produktu lub oznaki użytkowania itp. braku odstąpienia od umowy), przekażemy Ci na wskazany adres email informację o nieprzyjęciu zwrotu produktu. W ciągu 7-dni roboczych na wskazany adres zwrotny odeślemy produkt, pokrywając koszt przesyłki.

 

Uwaga ! Towar po zwrocie jest dokładnie sprawdzany, prosimy nie wysyłać towarów, które były użytkowane lub zostały uszkodzone. Nie zostaną one przyjęte do zwrotu. 

  


 


 

W przypadku niedopasowania - niezadowolenia z zakupionego towaru, zawsze można dokonać zwrotu. Wysyłki należy dokonać w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki.


Podstawą do przyjęcia zwrotu jest dołączenie wypełnionego odstąpienia od umowy w wersji papierowej. Bez wypełnionego odstąpienia od umowy zwroty nie będą przyjmowane. 

 

OŚWIADCZENIE ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 

IMIĘ                             
NAZWISKO                            
                           
ULICA / NUMER                            
                           
KOD POCZTOWY      -         
MIASTO                            
NUMER ZAMÓWIENIA - SKLEP                      
                       
DATA ZAKUPU      -       -           
DATA OTRZYMANIA TOWARU      -       -           
 
NUMER KONTA BANKOWEGO DO ZWROTU KOSZTÓW LUB ADRESU PAYPAL
                                                   
 
ZESTAWIENIE ZWRACANYCH PRODUKTÓW
lp

NAZWA TOWARU

ILOŚĆ CENA

 

1

     
2      
3      
4      
5      

 

ŁĄCZNA WARTOŚĆ

 
 
Znane mi są warunki odstąpienia od umowy określone w regulaminie sklepu
DATA I CZYTELNY PODPIS KUPUJĄCEGO
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 
Adres do zwrotu: Echt Hair Extensions, Zittauer Str. 201, 02827 Görlitz, Niemcy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl