Przedłużanie włosów a badanie MRI, TK i RTG 0
Przedłużanie włosów a badanie MRI, TK i RTG

Często pytacie nas jak to jest w przypadku, gdy macie założone dopinki i musicie wykonać badanie RTG, MRI czy TK.

Naturalną sprawą jest, że jeżeli założymy przedłużenia  to chcemy się nimi cieszyć przez dłuższy okres, a nie ciągle ściągać i zakładać.

Dlatego radzimy przed samym założeniem zorientować sie czy nie czeka nas żadne badanie:

MRI Rezonans Magnetyczny

TK Tomografia Komputerowa

RTG Zdjęcie Rentgenowskie

Jednak czy dotyczy to każdej metody?

Jeżeli korzystamy z dopinek metodą Tape on, albo na keratynę to możemy spokojnie podejść do takiego badania bez usuwania dopinek.

Jeżeli natomiast zdecydowaliśmy sie na metodę Mikroring, albo Nano Ring, będziemy musieli niestety przed takim badaniem prawdopodobnie usunąć nasze doczepy ze względu na metalowe ringi.

Wszystko zależy jeszcze, która część ciała będzie poddana badaniu. Jeżeli jest to głowa to napewno trzeba usunąć doczepy. Jeżeli są to inne części ciała to najlepiej skonsultować się Radiologiem, który będzie wykonywał badanie. Osoba ta udzieli Państwu 100% informacji i oszczędzi czasu na szukanie i gdybanie w internecie.  

Aluminiowe lub miedziane ringi reagują one podobnie jak różnego rodzaju biżuteria.

Jeżeli nie wyobrażamy sobie chodzić bez dopinek, a wiemy że takie badanie nas czeka to najlepszą opcją jest założenie Clip in Extensions, którą w każdej chwili można ściągnąć. Kiedy już będziemy po wszystkich niezbędnych badaniach to wtedy zawsze możemy wrócić do swojej ulubionej metody doczepiania włosów.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl