Najbardziej popularne suszarki w 2021 - zestawienie 0
Najbardziej popularne suszarki w 2021 - zestawienie

Suszarki należą do jednych z najczęściej używanych sprzętów do pielęgnacji włosów. Mnóstwo kobiet nie wyobraża sobie codziennego funkcjonowania bez suszarki do włosów, inne korzystają z niej sporadycznie, jednak suszarka do włosów jest sprzętem niezbędnym w każdym domu.

1. PHILIPS HP8232/00 DryCare 2200W

Nowoczesna suszarka do włosów PHILIPS HP3232/00 to urządzenie o mocy 2200W wyposażone w dyfuzor, który skutecznie nadaje objętości. Urządzenie wyposażone zostało w funkcję ThermoProtect służącą do szybkiego suszenia w łagodnej temperaturze. Dodatkowo suszarka zapewnia pielęgnację jonową gwarantującą proste i lśniące włosy. Filtr idealnie nadaje się do czyszczenia, gdyż można go swobodnie zdjąć. Zimny nadmuch pozwala utrwalić fryzurę, a przewód zasilający o długości 1,8 m zapewnia komfortowe użytkowanie.

2. Remington PROluxe AC9140

Nietuzinkowa suszarka Remington PROluxe AC9140 gwarantuje szybkie i efektywne suszenie, prawie jak w salonie fryzjerskim. Urządzenie nie elektryzuje włosów, a inteligentna technologia OPTIHeat i unikatowa funkcja Style Shot gwarantują efektywne wykorzystanie ciepła do kształtowania i utrwalania fryzur. Suszarka wyposażona została w koncentrator powietrza, który poprawia jego przepływ oraz rozprowadzanie ciepła. Urządzenie posiada dwie prędkości nadmuchu oraz trzy zakresy temperatury.

3. BaByliss D570DE 2200W Turbo

Lekka i elegancka suszarka BaByliss D570DE o mocy 2200 W to gwarancja szybkiego przepływu powietrza oraz bezproblemowego suszenia. Sprzęt wyposażony został w ceramiczno-turmalinowe elementy mechanizmu oraz kontrolę jonizacji włosów. Duży dyfuzor sprawia, że możesz rewelacyjnie podkreślić swoje naturalne loki, a z pomocą koncentratora stworzysz eleganckie i gładkie fryzury. Dzięki długiemu przewodowi, który liczy sobie 1,95 m długości, będziesz mogła korzystać z suszarki z każdego miejsca w Twojej łazience.

4. PHILIPS HP8233/00 2200W

Suszarka do włosów PHILIPS HP8233/00 o mocy 2200W zagwarantuje pełną kontrolę nad suszeniem i modelowaniem wymarzonej fryzury na ważne wyjście. Urządzenie posiada sześć różnych ustawień, które zapewniają kontrolę oraz precyzję podczas układania włosów. Dodatkowym atutem jest fakt, że sprzęt odzwierciedla nowoczesne, wyrafinowane podejście do wzornictwa. Płynne, łagodne kontury oraz precyzyjne detale to ogromna zaleta suszarki. Do sprzętu dołączone zostały akcesoria, takie jak koncentrator czy dyfuzor. Przewód o długości 1,8 m pozwala na dowolne manewrowanie suszarką.

5. Remington D5220 2400W Pro-Air Turbo

Suszarka Remington D5220 Pro-Air Turbo o mocy 2400W to znakomite urządzenie posiadające innowacyjne funkcje, które skutecznie pomogą stworzyć idealna fryzurę. Generator jonów emituje ich o 90% więcej niż tradycyjne suszarki, które zapobiegają elektryzowaniu się pasm. Świetna funkcja turbo zwiększa prędkość, co znacznie przyspiesza suszenie. Fantastyczna suszarka marki Remington posiada 2 razy dłuższą żywotność silnika oraz przewód elektryczny o długości 1,8 m, który idealnie sprawdza się w dużych i małych łazienkach.

 

Suszarki do włosów różnią się od siebie wieloma parametrami, cenami oraz wyglądem. Przed zakupem warto określić, czego oczekujesz od suszarki, by później nie rozczarować się ich działaniem. Koniecznie sprawdź także ranking najlepszych suszarek na stronie Hishine.pl

Wybór suszarki jest bardzo ważny, aby pielęgnować odpowiednio swoje włosy, włosy przedłużane oraz delikatną skórę głowy.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl