Pigmenty do makijażu permanentnego od Hanami Pigments – powody, dla których warto je wybrać 0
Pigmenty do makijażu permanentnego od Hanami Pigments – powody, dla których warto je wybrać

Pigmenty do makijażu permanentnego od Hanami Pigments – powody, dla których warto je wybrać

Hanami Pigments to marka, która jest doskonale znana w branży beauty. Linergiści chętnie sięgają po pigmenty do makijażu permanentnego Hanami, które pozwalają uzyskiwać piękne i trwałe efekty. Dlaczego warto postawić na te barwniki? Sprawdź, czym się charakteryzują i poznaj powody, które przemawiają właśnie za pigmentami Hanami Pigments!

Tusze Hanami Pigments – po pierwsze: przewaga dzięki Novoxx®

Co sprawia, że pigmenty do makijażu permanentnego Hanami Pigments są tak wysoko cenione wśród profesjonalnych kosmetologów, linergistów, a także klientów salonów kosmetycznych? Przede wszystkim biokompatybilność z ludzkim organizmem – a wszystko to dzięki opatentowanej technologii Novoxx®. W praktyce oznacza to tyle, że tusze Hanami Pigments nie są traktowane jako ciało obce i świetnie przyjmują się w ciele. Co więcej, zawarta w składzie substancja działa jako środek konserwujący, który zabija bakterie. 

Pigmenty do makijażu permanentnego Hanami Pigments – po drugie: czysty skład

Czym jeszcze cechują się barwniki od Hanami Pigments? Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na czysty, wolny od toksycznych substancji skład. W produktach na próżno szukać tlenków żelaza, które powodują zaczerwienienie się skóry. Ich brak sprawia, że pigmenty stabilnie utrzymują się w skórze, a także nie powodują podrażnień na tle alergicznym. Barwniki PMU od Hanami Pigments wolne są również od alkoholu etylowego, który bardzo często jest używany w pigmentach innych producentów jako konserwant powodujący podrażnienie i pieczenie skóry.

Barwniki PMU od Hanami Pigments – po trzecie: trwałość

Mocne napigmentowanie to znak rozpoznawczy barwników do makijażu permanentnego Hanami Pigments. Takie rozwiązanie sprawia, że pigmenty są bardzo stabilne, co z kolei sprawia, że przez długi czas doskonale utrzymują się w skórze i przy tym świetnie się prezentują. Co więcej, w barwnikach Hanami Pigments zastosowano technologię ASS, która polega na optymalnym uszczelnianiu miejsca, w którym aplikowany jest tusz. Zapobiega to nadmiernemu wydostawaniu się barwnika razem z brwią, dzięki czemu od samego początku przeprowadzania zabiegu makijażu w pigmentowanych obszarach pozostaje większa ilość pigmentu.

Tusze do makijażu permanentnego Hanami Pigments – po czwarte: wyrazistość

To, czym wyróżniają się barwniki Hanami Pigments od innych dostępnych na rynku produktów PMU jest również wyrazistość barw. Wszystkie kolory pigmentów – niezależnie od odcienia – są wysoko nasycone, przez co doskonale prezentują się w każdym świetle i na różnych częściach ciała. Zaczynając od głowy, gdzie naturalnie odwzorowują cebulki włosa, idąc przez usta, powieki czy brwi, które zostają doskonale podkreślone, podkreślając wyjątkowy charakter całej stylizacji. 


Wyżej opisane powody sprawiają, że barwniki Hanami Pigments z roku na rok zyskują coraz większą popularność w zakładach kosmetycznych. Z racji na ich wysoką jakość, wykorzystywane są one nie tylko w codziennej pracy, ale również na szkolenia z makijażu permanentnego.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl